سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

حراج حضوری سامانتل با همکاری وب‌سایت رند برگزار شد

حراج حضوری سامانتل با همکاری وب‌سایت رند برگزار شد

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ تعداد بازدید: 684

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، سامانتل اولین حراج حضوری شماره های رند خود را روز گذشته در هتل اسپیاس پالاس و با همکاری وب سایت رند برگزار نمود. این‌ شرکت به عنوان اولین اپراتور نسل جدید ارتباطات همراه در این مراسم به معرفی و ارایه تعدادی از شماره های ارزشمند خود پرداخت.

حراج سامانتل
علاوه بر سفیر گروه مالی سامان (آقای کارلوس کیروش)، آقای علی پروین، دکتر حسابی، جمعی از هنرمندان و ورزشکاران و فعالان صنف در این مراسم حضور داشتند. در این مراسم آقای مهندس مرتضوی مدیرعامل شرکت کیش سل پارس، آقای کارلوس کیروش سفیر برند سامان و آقای محمدرضا رحمانی مدیرعامل مجموعه رند سخنرانی داشتند.

همچنین سامانتل در این مراسم، یکی از شماره های ارزشمند خود را به منظور اهدا به خیریه کمک تحت سرپرستی هنرمند محبوب، کتایون ریاحی و با هدف انجام بخشی از مسوولیت های اجتماعی تخصیص داد و با برنامه‌ریزی انجام شده این شماره تا پایان فروردین در وبسایت سامانتل و‌ با همکاری سایر هنرمندان به بالاترین پیشنهاد به فروش خواهد رساند.

تمامی عواید فروش این سیم‌کارت برای عمل جراحی پیوند حلزونی گوش کودکان ناشنوا تخصیص داده خواهد شد.
شماره‌های سامانتل در حال حاضر با پیش شماره 09999 به فروش می‌رسد که به خاطر تکرار عدد 9 در پیش‌شماره و کد، مدل خاصی از رند را تشکیل می‌دهد.

سیم کارت رند سامانتل


سیم کارت رند سامانتل


سیم کارت رند سامانتل


سیم کارت رند سامانتل


سیم کارت رند سامانتلنظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!