سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سابت رند و به نقل از محمدرضا بیدخام سخنگوی شرکت مخابرات ایران، در پی تصویب تفرفه‌های اینترنت ثابت غیرحجمی و استقبال مشترکین از این طرح، تعداد 650 هزار پورت پر سرعت در سراسر کشور به فروش رسید. گفتنی است از این 650 هزار پورت فروخته شده 35 درصد مربوط به اینترنت پس‌پرداخت و 65 درصد مربوط به فروش اینترنت به صورت پیش‌پرداخت است.

محمدرضا بیدخام از آغاز جشنواره زمستانه 2020 مخابرات ایران گفت: مشترکین پیش‌پرداخت و پس‌پرداخت با افزایش امتیازات از شانس بیشتری برای برنده شدن در این جشنواره بهره‌مند خواهند شد.

مخابرات از فروش 650 هزار پورت پرسرعت پس از تصویب تعرفه‌های اینترنت غیرحجمی خبر می‌دهد

با توجه به گفته‌های بیدخام شرکت مخابرات ایران با هدف تکریم مشتریان خود و طبق مصوبه 266، جوایز متعددی از جمله 20 جایزه 20 میلیون تومانی برای مشتریان پیش‌پرداخت و 20 جایزه 20 میلیون تومانی برای مشتریان پس‌پرداخت در نظر گرفته است که به برندگان خوش‌شانس اهدا خواهد کرد، علاوه بر آن مشتریانی که نسبت به خرید سرویس‌های جدید مصوبه 266 اقدام کنند، 100 امتیاز در قرعه‌کشی دریافت خواهند کرد.

سخنگوی شرکت مخابرات ایران تصریح  کرد: مشتریان با سرعت 512، 5 امتیاز - یک مگ، 10 امتیاز - دو مگ، 20 امتیاز - چهار مگ، 40 امتیاز - هشت مگ، 80 امتیاز و 16 مگ، 160 امتیاز در قرعه‌کشی دریافت می‌کنند.

باید بدانید مشتریان پیش‌پرداخت با توجه به 4 زمان قرارداد (یک ماهه، سه ماهه، 6 ماهه، 12 ماهه) ضرب در 100 امتیاز همراهی دریافت می‌کنند. مثلا مشتری سرویس 6 ماهه، 600 امتیاز همراهی دریافت می‌نماید، همچنین مشتریان پس‌پرداخت با توجه به زمان خرید سرویس و محاسبه زمان تا اول اردیبهشت ماه 97 (واحد به ماه) ضرب در 100 امتیاز همراهی دریافت می‌کنند. مثلا اگر مشتری، سرویس را در تاریخ اول بهمن ماه خریداری کرده باشد، در سه ماه آینده مجموعا 300 امتیاز همراهی به امتیاز وی اضافه می‌شود.

بیدخام ادامه داد: جمع امتیازات مشتری مربوط به امتیاز ثبت‌نام، همراهی و سرعت خواهد بود و بر اساس همین امتیاز و به نسبت آن، در قرعه‌کشی نهایی شانس برنده شدن خواهد داشت. مشتریان با سرعت بالاتر، امتیاز بیشتر و شانس بهتری را در قرعه‌کشی به دست خواهند آورد.

در پایان باید بدانید مهلت شرکت در این قرعه‌کشی تا پایان سال 1396 است و زمان قرعه‌کشی و اهدای جوایز، همزمان با گرامیداشت روز جهانی ارتباطات در 27 اردیبهشت ماه 1397 خواهد بود.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!