سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، رقابت میان شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت به حدی زیاد شده است که برخی از آنها چندین بار اقدام به تغییر تعرفه‌های اينترنت غیرحجمی خود کرده‌اند.

پارس آنلاین نیز پس از 3 بار به روزرسانی سرانجام تعرفه‌ها و بسته‎های خود را طبق مدل جدید اینترنت ثابت غیر حجمی اعلام کرده است. این تعرفه‌ها بر اساس سرعت بالا و مصرف منصفانه در چارچوب مصوبه 266 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه شده‌اند.

یکی از نکات مهم در خصوص جدول فوق این است که اعداد درج شده در آن بر اساس ترافیک داخلی می‌باشد. یعنی اگر شما طرح 16 مگابیت را خریداری کنید، در صورت استفاده از اینترنت داخلی 200 گیگ و در صورت استفاده از اینترنت بین‌الملل 100 گیگ ترافیک خواهید داشت. همچنین می‌توانید این میزان ترافیک را به صورت ترکیبی (ترافیک بین‌الملل و داخلی) استفاده نمایید.

منظور از آستانه مصرف منصفانه، حداکثر میزان تبادل ترافیک مجاز در یک ماه (ارسال و دریافت) می‌باشد. همان طور که می‌دانید پس از رسیدن به آستانه مصرف منصفانه، سرعت سرویس‌ به حد قانونی مندرج در مصوبه 266 سازمان تنظیم مقررات تغییر می‌کند و مشتریان می‌توانند با خرید حجم اضافه با سرعت قبلی یا خرید سرویس جدید، با سرعت مورد نظر استفاده کنند.

گفتنی است ارائه سرویس‌های با هدیه شبانه به قوت خود باقی خواهد ماند، و مالیات بر ارزش افزوده به تمامی مبالغ فوق افزوده خواهد شد.

پارس آنلاین تعرفه اینترنت غیرحجمی خود را اعلام کردنظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!