سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

راه‌اندازی قابلیت پنهان سازی شماره تلفن توسط اسنپ

راه‌اندازی قابلیت پنهان سازی شماره تلفن توسط اسنپ

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۹/۸ تعداد بازدید: 765

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، پس از تلاش‌های فراوانی که اسنپ جهت حفظ حریم خصوصی مسافران و رانندگان انجام داد، سرانجام امروز این شرکت از راه‌اندازی قابلیت امنیتی "پنهان سازی شماره تلفن همراه" خبر داده است.

 اسنپ به عنوان تنها تاکسی آنلاین حمل و نقل ایران، که در حال حاضر در شهر مشهد به سامانه پنهان سازی شماره تلفن کاربران مجهز می‌باشد، از راه‌اندازی این سرویس در شهرهای دیگر نیز خبر داده است.

راه‌اندازی قابلیت پنهان سازی شماره تلفن توسط اسنپ

حسین مرادقلی مدیر ارشد فناوری اسنپ ضمن توضیح در مورد قابلیت پنهان سازی شماره تلفن همراه، از آزمایش این سامانه توسط جمعی از خبرنگاران، متخصصان آی تی و کارکنان شرکت اسنپ خبر داد و گفت: گروه فنی اسنپ پس از جمع‌آوری و بررسی نظرات جامعه‌ آماری مذکور، ضعف‌های احتمالی این سیستم جدید را برطرف کرده و آن را به مرحله اجرایی رساندند. سیستم پنهان ‌سازی شماره تلفن اکنون به‌ صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران مسافر و راننده‌ ساکن مشهد قرار دارد و به ‌صورت خودکار فعال است.

روش کار سرویس "پنهان سازی شماره تلفن" در اسنپ

با توجه به توضیحات مدیر فنی اسنپ، این شرکت جهت ارتباط میان راننده و مسافر از یک خط میانی استفاده می‌کند تا هنگامی که می‌خواهند با هم تماس بگیرند یک شماره ثابت به هر دو نشان داده شود. گفتنی است این تماس‌ها بر بستر اینترنت انجام می‌شود.

علاوه بر این سرویس ویژگی‌های امنیتی دیگری از جمله تشخیص چهره راننده در هر بار فعال شدن حساب او و قابلیت گفت و گو کوتاه یا چت نیز جهت حفظ حریم خصوصی کاربران و رانندگان از طرف شرکت اسنپ وعده داده شده است.نظرات
Comments
سحر آی.تی.
0
0

نوشدارو پس از مرگ سهراب! اگر سازمان هائی که وظیفۀ ذاتی آن ها حراست از حقوق شهروندان است زودتر از این، خدمات رسان هائی مانند اسنپ را به استفاده از امنیت کامل اطلاعات مسافر و راننده مکلف و ملزم می کردند شاهد این همه جرم و بزه در طی این مدت نبودیم!

514 روز پیش قبل

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!