سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

برگزاری یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

برگزاری یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۸/۲۲ تعداد بازدید: 210

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال صبح شنبه همزمان با 20 آبان 1396 در مصلای امام خمینی آغاز به کار کرد. این نمایشگاه تا 26 آبان ماه ادامه دارد و با هدف آشنایی هرچه بیشتر فعالین و شرکت‌های مرتبط با آخرین تحولات صورت گرفته در زمینه رسانه‌های دیجیتال، از ساعت 10 صبح تا 20 عصر پذیرای بازدیدکنندگان مشتاق می‌باشد.

برگزاری یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

با توجه به گفته‌های سید مرتضی موسویان رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال نمایشگاه امسال که در فضایی به مساحت 33 هزار مترمربع برگزار می‌شود شامل 9 بخش اصلی و یک بخش ویژه و خاص به نام دانش دیجیتال است.

مراسم افتتاح یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال ساعت 10 صبح روز شنبه با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و سید مرتضی موسویان رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

از جمله ویژگی‌های مهم این دوره از نمایشگاه که آن را نسبت به دوره‌های قبل متمایز می‌کند وجود استودیو و تلویزیون نمایشگاهی جهت تسریع در انعکاس اخبار و برنامه‌ها به تلویزیون می‌باشد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!