سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

شرکت‌های FCP نگران ادغام و ورود به بازار بورس نباشند

شرکت‌های FCP نگران ادغام و ورود به بازار بورس نباشند

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۸/۱۶ تعداد بازدید: 253

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، در پی تاکید محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رویکرد کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات در تدوین مقررات جهت کمک به بورسی شدن و ادغام شرکت‌ها، صادق عباسی شاهکوه معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه رگولاتوری، از رفع موانع احتمالی ورود شرکت‌های FCP به بازار بورس و یا ادغام آنها با یکدیگر خبر داد.

شرکت‌های FCP نگران ادغام و ورود به بازار بورس نباشند

در حال حاضر 17 شرکت FCP پروانه فعالیت دارند و ممکن است برای ایجاد شبکه بطور جداگانه در سطح شهرها با موانع مختلفی روبرو شوند، در حالی که با ادغام این شرکت‌ها با یکدیگر مشکلات آنها کمتر می‌شود. از دیگر نکات مهم در این زمینه مقایسه فعالیت و رقابت چند شرکت بزرگ با تعداد زیادی شرکت متوسط و کوچک است، که رقابت شرکت‌های بزرگ راحت‌تر و به صرفه‌تر می‌باشد.

عباسی ضمن اشاره به کاهش هزینه‌های تمام شده شرکت‌ها و سرمایه‌گذاری‌ها در صورت ادغام شرکت‌های FCP و شکل‌گیری اپراتورهای بزرگ‌تر در بازار ICT، از تحقق اهداف برنامه ششم که شامل 5/2 برابر شدن بازار ICT می‌باشد سخن گفت.

وی شرط پذیرش ادغام شرکت‌ها را حفظ رقابت سالم در بازار عنوان کرد و ادامه داد: اگر شرکت‌های دارنده پروانه در حوزه ارتباطات ثابت برای ادغام یا ورود به بورس با موانع مقرراتی مواجه شدند می‌توانند موانع قانونی و پیشنهادهای خود را برای رفع آنها به رگولاتوری ارسال کنند.


برچسب ها : دامنهاینترنت WiFi

نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!