سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، در پی گلایه زائرین و برخی مراکز خبری جهت عدم برقراری وای فای مسیر نجف به کربلا محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دلیل آن را نداشتن مجوز از طرف هیئت اتصالات عراقی عنوان کرده است، زیرا رعایت قوانین کشور میزبان لازم است.

عدم صدور مجوز از سوی کشور عراق جهت برقراری وای فای زائرین اربعین

جهرمی با انتشار عکسی از پیاده‌روی خود در مسیر اربعین در صفحه اینستاگرام خود نوشت: برای برقراری سرویس وای فای در مسیر نجف به کربلا تلاش زیادی صورت گرفت و متاسفانه هیئت اتصالات عراقی علیرغم تعهدات وزارت ارتباطات عراق در این موضوع مجوز لازم را صادر نکرد و با وجود پیگیری‌های وزیر محترم کشور، بنده و سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق تجهیزات وای فای توسط مراکز امنیتی عراق توقیف گردید. این موضوع در روزهای گذشته اطلاع‌رسانی شد ، اما برخی مراکز خبری اطلاعی از اطلاع‌رسانی‌های صورت گرفته در کنفرانس خبری نمایشگاه مطبوعات، بخش‌های مختلف خبری سیما و نیز مصاحبه با رادیو اربعین نداشتند.

وی در ادامه تصریح کرد: وزارت ارتباطات و اپراتورهای ایرانی حداکثر تلاش خود را جهت خدمت‌رسانی به زوار اباعبدالله علیه السلام از ماه‌های قبل انجام داده‌اند و تسهیلات گوناگونی را فراهم دیده‌اند، اما اعتقاد داریم رعایت مقررات و قوانین کشور میزبان بر ما لازم است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!