سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، سید مجید صدری مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره شرکت رایتل از پوشش سراسری نسل چهارم ارتباطات این اپراتور در شهر تهران خبر داد.

با توجه به گفته‌های صدری گستره پوشش سراسری 4G رایتل تا اردیبهشت ماه سال 1394 تنها سی و یک درصد از کل شهر تهران را به خود اختصاص داده بود، اما با توجه به تلاش‌هایی که تا سال جاری ادامه داشته است سرانجام اپراتور سوم کشور توانست با تامین تجهیزات مورد نیاز به یکی از مهم‌ترین اهداف خود جامه عمل بپوشاند.

خدمات 4G رایتل برای مشترکین این اپراتور در سرتاسر شهر تهران

وی تصریح کرد: با تامین تجهیزات و کوشش همکاران توانستیم موفقیت‌های چشمگیری را از آن خود کنیم و در حال حاضر افتخار دارم اعلام کنم رایتل در سراسر شهر تهران بهترین خدمات شبکه نسل چهارم را به مشترکین خود ارائه می‌دهد و امیدواریم این توسعه به زودی در کل کشور ادامه پیدا کند.

در پایان صدری ضمن اشاره به بسته‌های جدیدی که رایتل جهت رفاه حال مشترکین خود در پاییز سال جاری به صورت کاملا متنوع ارائه کرده است گفت: کاربران رایتلی می‌توانند با توجه به شرایط خود از میان بسته‌های ارائه شده بهترین گزینه را انتخاب و از با کیفیت‌ترین سرویس‌های اینترنتی موجود در کشور بهره‌مند شوند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!