سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

خدمات ارتباطی شرکت مخابرات به زائرین اربعین حسینی

خدمات ارتباطی شرکت مخابرات به زائرین اربعین حسینی

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۸/۲ تعداد بازدید: 821

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، با توجه به این که در مراسم اربعین تعداد کثیری از مردم کشورمان با هدف زیارت به کشور عراق می‌روند ارتباطات تلفنی یا مجازی یکی از اصول مهم در این راهپیمایی مذهبی به شمار می‌رود. وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات امسال نیز همچون سال‌های گذشته با هدف خدمت‌رسانی در حوزه‌های ثابت و سیار، ارتقا و افزایش پوشش شبکه انتقال و دیتا همتی مضاعف داشته است.

محمدرضا بیدخام سخنگوی شرکت مخابرات ایران از ارتقا پوشش شبکه و نصب آنتن با همکاری مخابرات‌ مناطق کرمانشاه، خوزستان، ایلام و اپراتور همراه اول در مسیر منتهی به مرزهای شلمچه، چزابه، مهران و خسروی خبر داد.

خدمات ارتباطی شرکت مخابرات به زائرین اربعین حسینی

بیدخام ضمن اشاره به باز شدن مرز خسروی در سال 1396 جهت تردد زائرین از نصب، تقویت و ارتقا سایت‌های منتهی به این پایانه مرزی توسط مخابرات منطقه کرمانشاه خبر داد، همچنین در این پایانه علاوه بر تجهیز مهمان‌سراها پوشش کامل با استفاده از 10 سایت پرتابل و ارتقا سایت‌های موجود انجام شده است.

وی در خصوص اقدامات شرکت مخابرات منطقه خوزستان گفت: با استفاده از مخابرات منطقه خوزستان جهت کمک و رفاه حال زائرین در پایانه‌های مرزی شلمچه و چزابه دو موکب ایجاد شده است که همکاران برای ارائه خدمات در این موکب‌ها مستقر شده‌اند، همچنین علاوه بر تجهیز  این دو پایانه مرزی تمام نیازهای ارتباطی دستگاه‌های خدمات‌رسانی مربوط به این مناطق محیا شده است.

وی در ادامه به تجهیز زائرسرای شهر مهران برای پذیرایی از زائرین توسط مخابرات منطقه ایلام اشاره کرد و از نصب و راه‌اندازی Wifi موبایل، ایجاد باجه خدمات مشتریان به صورت سیار، تامین کلیه ارتباطات تلفنی و اینترنتی مورد نیاز دستگاه‌های خدمات‌رسان توسط این منطقه مخابراتی سخن گفت.

گفتنی است توسعه مرکز تلفن خسروی به تعداد 500 شماره، ایجاد مسیر جدید فیبر نوری از قصر شیرین تا مرز خسروی، افزایش ظرفیت شبکه انتقال و دیتا از 1G به 10G در قصر شیرین، برپایی ایستگاه‌های صلواتی، اختصاص پارکینگ و امکان اسکان زائرین در تمام مناطق مرزی استان ایلام ، خوزستان و کرمانشاه از جمله اقدامات مهم انجام شده توسط شرکت مخابرات ایران می‌باشد.

در پایان محمدرضا بیدخام از در دسترس قرار گرفتن سرویس‌های تلفن همگانی از ابتدای آبان ماه در خاک عراق و نصب و راه‌اندازی زیرساخت‌های ارتباطی برای همه اپراتورها از جمله ایرانسل خبر داد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!