سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، چندی پیش محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارتقا سامانه دریافت شکایات 195 جهت پیگیری شکایات کاربران از پیامک‌های ناخواسته خبر داده بود.

حال همزمان با نمایشگاه تله‌کام 2017 وزیر ارتباطات از راه‌اندازی این سامانه با هدف برخورد با پیامک‌های مزاحم خبر داد. در این طرح پس از پیامک شماره ارسال‌کننده پیام‌های تبلیغاتی توسط مشترکین به 195، شماره‌های اعلام شده با استفاده از سیستم‌های هوشمند و مکانیزم‌های موجود مورد تحلیل و شناسایی قرار می‌گیرند و در صورت احراز مزاحمت مسدود خواهند شد. در پایان نتیجه بررسی‌ها به کاربر گزارش داده خواهد شد و باید بدانید که تمامی مراحل گفته شده کاملا رایگان می‌باشد و هیچ‌گونه هزینه‌ای برای مشترکین ندارد. 

راه‌اندازی سامانه جدید جهت برخورد با پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم

آذری جهرمی ضمن اشاره به تعطیلی شبکه اجتماعی ایرانی کلوب که اخیرا اعلام شده است، پرطرفدار نبودن و نداشتن مشتری کافی برای سرمایه‌گذاری را از دلایل اصلی عدم‌ موفقیت این شبکه عنوان کرده است.

با توجه به تاخیر یک ماهه وزارت ارتباطات آیین‌نامه مقررات‌گذاری فعالیت شبکه‌های پیام‌رسان موبایل مطابق با مصوبه شورای عالی فضای مجازی با هدف فعالیت و حمایت‌های حاکمیتی از این شبکه توسط وزارت ارتباطات و فناوری تهیه و تالیف شده است که در صورت تایید مرکز ملی و شورای عالی فضای مجازی این آیین‌نامه در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به تصویب خواهد رسید.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!