سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

اجرایی شدن طرح حذف قبض‌های کاغذی تلفن ثابت

اجرایی شدن طرح حذف قبض‌های کاغذی تلفن ثابت

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۶/۲۶ تعداد بازدید: 576

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، در حالی که یک ماه از صحبت‌های داوود زارعیان معاون امور مشترکین شرکت مخابرات ایران در راستای حذف قبوض کاغذی می‌گذرد سرانجام این طرح به مرحله اجرای خود نزدیک شده است.

با توجه به گفته‌های نصرالله ابراهیمی معاون توسعه مديريت و منابع انسانی استانداری تهران از آنجایی که صدور قبوض کاغذی هزینه گزافی به دنبال دارد (برای مثال تنها در شهر تهران رقمی برابر با 70 میلیارد تومان اعلام شده است) و نتیجه‌ای جز قطع درختان و نابودی محیط زیست ندارد، بنابراین شرکت مخابرات با هدف بهبود این شرایط تصمیم به قطع صدور قبوض مذکور گرفته است.

حذف قبوض کاغذی

داوود زارعیان یکی از روش‌های جایگزین قبض‌های کاغذی را استفاده از سرویس دایرکت دبیت اعلام کرده است. در این روش که با همکاری مشتری، بانک و شرکت مخابرات امکان پذیر است در ابتدا یک پیام صوتی یا کتبی پیش از ساعت 8 شب به منظور عدم مزاحمت برای مشترک مورد نظر که حاوی هزینه تلفن است فرستاده می‌شود سپس مستقیم یا خودکار از حساب بانکی وی که بدین منظور ساخته شده است پرداخت خواهد شد.

در حال حاضر با هدف اجزای این طرح تنها با بانک پارسیان قرارداد بسته شده است، که در صورت تمایل سایر بانک‌ها از آنها نیز دعوت به همکاری خواهد شد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!