سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

جشنواره ویژه تابستانی اپراتور مجازی آپتل

جشنواره ویژه تابستانی اپراتور مجازی آپتل

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۶/۷ تعداد بازدید: 329

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، اپراتور آپتل برای راحتی کاربران خود بسته‌ها و طرح‌های تابستانی جدیدی ارائه کرده است. در این جشنواره تابستانی دو نوع بسته به صورت اینترنتی و ترکیبی با مدت اعتبار یک ماهه عرضه شده است.

جشنواره تابستانی آپتل

هزینه طرح مذکور به تفکیک حجم و نوع بسته به شرح زیر است:

1- بسته اینترنت با حجم یک گیگ: هزینه فروش عادی این بسته 10 هزار تومان است، که با تخصیص طرح ویژه تابستانی برابر 5 هزار تومان می‌شود.

2- بسته اینترنت با حجم سه گیگ: هزینه فروش عادی این بسته 15 هزار تومان است، که با تخصیص طرح ویژه تابستانی برابر 10 هزار تومان می‌شود.

3- بسته اینترنت با حجم هفت گیگ: هزینه فروش عادی این بسته 25 هزار تومان است، که با تخصیص طرح ویژه تابستانی برابر 15 هزار تومان می‌شود.

4- طرح ترکیبی: در طرح ترکیبی که شامل 1 گیگ دیتا + 100 دقیقه مکالمه + 100 پیامک است، هزینه فروش عادی آن برابر 15 هزار تومان است که با تخصیص طرح ویژه تابستانی برابر 10 هزار تومان می‌شود.

5- طرح ترکیبی: در طرح ترکیبی که شامل 3 گیگ دیتا + 100 دقیقه مکالمه + 100 پیامک است، هزینه فروش عادی آن برابر 20 هزار تومان است که با تخصیص طرح ویژه تابستانی 15 هزار تومان می‌شود.

گفتنی است علاقمندان می‌توانند بسته‌های عادی آپتل را بیش از یکبار در ماه فعال کنند، اما استفاده از جشنواره تابستانی تنها یکبار در ماه امکان‌پذیر است و برای خریداری کلیه طرح‌ها و بسته‌ها می‌توانید از اپلیکیشن آپ استفاده نمایید.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!