سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

298 میلیون دقیقه: مکالمات ایرانی‌ها در بهار امسال

298 میلیون دقیقه: مکالمات ایرانی‌ها در بهار امسال

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۴/۲۳ تعداد بازدید: 146

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند، ایرانی ها بهار امسال 298 میلیون دقیقه مکالمات بین المللی داشتند. به گفته سهراب آغ بیات مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه ارتباطات زیرساخت، در سه ماه نخست سال ۹۶ شرکت ارتباطات زیرساخت موفق به برقراری 298 میلیون دقیقه ارتباط بین‌الملل توسط تجهیزات مداری و Voip شرکت زیرساخت برای هموطنان شده است.

نکته قابل ذکر این است که متوسط شاخص کیفی ASR ترافیک صادره بین الملل در این مدت 25 درصد گزارش شده است و این در حالی است که متوسط میزان شاخص کیفی ترافیک صادره از مقصد ایران به سایر کشورها در سال گذشته 23.24 درصد برآورد شده است.

آمار مکالمات بین المللی ایران

گفتنی است سهم ترافیک صادره از ایران به مقاصد بین الملل 195 میلیون دقیقه و ترافیک وارده به ایران 103 میلیون دقیقه است و کشورهای افغانستان، امارات، عراق، پاکستان، ترکیه، آمریکا، آلمان، کانادا، چین و انگلستان در لیست پرترافیک ترین کشور‌های ارتباطی می‌باشند.

در پایان آغ بیات برقراری این حجم مکالمه را همراه با تلاش بی‌وقفه مدیران و کارشناسان شرکت ارتباطات زیرساخت امکان‌پذیر دانست و به گفته وی یکی از دلایل موفقیت در این طرح، برقراری ارتباط از طریق درگاه‌های بین‌الملل شرکت ارتباطات زیرساخت می‌باشد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!