سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

با سرویس اسنپ باکس آشنا شوید

با سرویس اسنپ باکس آشنا شوید

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۳/۲۷ تعداد بازدید: 1119

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، حتما از اپلیکیشن اسنپ برای رفت و آمد سریع و راحت و کم هزینه برای سفرهای درون شهری استفاده کرده اید و با این برنامه کاربردی آشنایی دارید. اسنپ یک اپلیکیشن معتبر درخواست خودرو با تلفن همراه در ایران است.

حال مطلع گشتیم شرکت اسنپ سرویس پیک موتوری با نام "اسنپ باکس" را برای عموم راه اندازی کرده که می توان به وسیله پیک های موتوری بسته ها و مرسولات را به مکان های گوناگون ارسال نمود.

اسنپ

علاقمندان به استفاده از اسنپ باکس می توانند در کم ترین زمان و فقط با یک کلیک ، بسته های خود را توسط پیک های موتوری به مقصد برسانند.

لازم به توضیح است برای استفاده از این سرویس باید اپلیکیشن اسنپ را به آخرین نسخه بروزرسانی نمایید و آیکن "اسنپ باکس" را در کنار باقی سرویس های اسنپ مانند اسنپ اکو ، اسنپ پلاس و اسنپ وان مشاهده کنید.

از مزایای سرویس اسنپ باکس می توان به امکاناتی از قبیل پشتیبانی 24 ساعته ، امنیت زیاد حمل و نقل درون شهری ، قیمت بسیار کم ، دسترسی راحت در سطح شهر و قابلیت پیگیری مسیر توسط فرد اشاره کرد. همچنین اسنپ باکس می تواند در کم شدن ترافیک در سطح شهر ، کم شدن هزینه ها و زمان بندی کمک زیادی نماید.

شایان ذکر است تا به این لحظه امکان استفاه از قابلیت اسنپ باکس برای عموم فراهم نشده است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!