سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

تعهدات مخابرات در پوشش آنتن دهی جاده ها

تعهدات مخابرات در پوشش آنتن دهی جاده ها

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۳/۱۸ تعداد بازدید: 267

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، در راستای همکاری شرکت مخابرات ایران با شرکت همراه اول در حوزه تلفن همراه ، رسول سراییان مدیرعامل شرکت مخابرات صحبت هایی در این خصوص انجام دادند.

رسول سراییان در خصوص عملی شدن تعهدات مخابرات این چنین گفت : مخابرات در خصوص پوشش آنتن دهی تلفن همراه در جاده ‌های کشور ، به همه تعهدات خود عمل کرده است.

سراییان

وی ادامه داد : شرکت همراه اول در بحث پوشش آنتن ‌دهی جاده‌ ای در کشور به خوبی عمل کرده است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

سراییان خاطرنشان کرد : هر اپراتور یک تعهدی برای پوشش آنتن‌ دهی تلفن همراه در جاده ‌های کشور را به عهده دارد که در این زمینه شرکت همراه اول به همه تعهدات خود عمل کرده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران افزود : هم اکنون بالاترین تعهد برای پوشش آنتن‌ دهی تلفن همراه در جاده بر عهده شرکت مخابرات ایران و همراه اول می باشد. همچنین بیشترین پوشش آنتن ‌دهی در جاده ‌های کشور نیز بر عهده همین شرکت است.

سراییان در انتها افزود : شرکت همراه اول هم اکنون بیش از ۷۶ هزار کیلومتر پوشش آنتن‌ دهی تلفن همراه در جاده ‌های کشور را بر عهده دارد. همچنین مخابرات در جاهایی که نیازمند به توسعه باشد ، به دنبال گسترش نسل سوم و چهارم  می باشد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!