سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

خدمات تلفن همراه سازمانی MVPN چیست؟

خدمات تلفن همراه سازمانی MVPN چیست؟

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۳/۵ تعداد بازدید: 2489

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، امروزه یکی از دغدغه های اصلی سازمان های گسترده ، تماس تلفنی کم هزینه ، سریع و آسان برای ارتباط با کارمندانشان می باشد.

باید بدانید که شبکه اختصاصی تلفن همراه MVPN مجموعه ای از سیم کارت های ارتباطات همراه است که بصورت یک گروه تعریف شده و خدمات بیشتری را نسبت به سیم کارت های رایج ، در اختیار اعضای گروه قرار می دهد.

ام-وی-پی-ان

خدمات همراه سازمانی MVPN که متشکل از مجموعه سیم کارت های سازمانی است این امکان را برای مدیران فراهم می کند که میزان مکالمات و حجم اینترنت مصرفی کارمندان رامتناسب با شغل و یا سمتشان کنترل کنند.

پیش از این امکان پیگیری مکالمات شخصی کارمندان به راحتی امکان پذیرنبود ، اما حال با این روش شما می توانید بدون ورود به مسائل خصوصی افراد مکالمات شخصی را از کاری تشخیص دهید و تنها هزینه های کاری کارکنان را متقبل شوید. به این صورت که مکالمات میان افراد گروه را درون سازمانی و مابقی تماس ها را تماس شخصی در نظر بگیرید. با این اوصاف کاملا مشخص است که تا چه اندازه می توان روند هزینه های جاری شرکت یا سازمان را کاهش داد.

گفتنی است از طریق MVPN می توانیم شماره های 3 یا 4 رقمی را به افراد اختصاص دهیم و برای برقراری ارتباط از شماره های کوتاه استفاده کنیم.

مزیت دیگر این سیم کارت ها مخفی نگه داشتن شماره های سازمانی کارمندان می باشد. به این صورت که یک شماره را جهت نمایش در ارتباطات درون سازمانی و شماره دیگر را در جهت نمایش به عموم اختصاص بدهید.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!