سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

مشکلات دارندگان پروانه Servco به زودی حل خواهد شد

مشکلات دارندگان پروانه Servco به زودی حل خواهد شد

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۱/۲۷ تعداد بازدید: 300

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند و به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، صادق عباسی شاهکوه ، معاون بررسی های فنی و صدور پروانه این سازمان در خصوص رفع چالش های دارندگان پروانه Servco این چنین گفت: بررسی های رگولاتوری نشان دهنده این است که دارندگان پروانه Servco در استفاده از شبکه اپراتورهای FCP ، دارندگان پروانه شبکه بی ‌سیم ثابت و یا شرکت مخابرات ایران برای عرضه خدمات ، موفقیت رو به رشدی نداشتند و از این رو سازمان در صدد است تا برای حل مسائل آنان در سال جاری اقدام نماید.

لازم به توضیح است که مهمترین برنامه رگولاتوری بعد از تجمیع و ساماندهی بیش از ۱۲۰۰ پروانه با محدودیت های جغرافیایی ، سرویس و فناوری در قالب حدود ۶۰ پروانه دارای آزادی عمل در محدوده جغرافیایی ، فناوری و خدمات ، تنظیم روابط دارندگان پروانه شبکه و عرضه ‌کنندگان خدمات می باشد.

عباسی شاهکوه
عباسی شاهکوه ادامه داد: در خصوص مقررات عمده ‌فروشی ظرفیت نیاز به تدوین مقررات برای رفع نقاط ضعف و کاستی ‌ها داریم البته پروانه ‌های Servco ظرفیت ‌های بسیاری برای فعالیت و ایجاد بازار دارند که متاسفانه اکثر دارندگان پروانه تاکنون نسبت به آنها توجه کافی نداشته و تنها در یک یا دو حوزه مشخص به خصوص در سرویس های پایه تمرکز کرده ‌اند که در آن زمینه بازیگران زیادی در بخش ICT وجود دارد.

وی استفاده از ظرفیت مقررات موجود ، اصلاح یا وضع بعضی از مقررات جدید به خصوص در زمینه عمده ‌فروشی ظرفیت در شبکه ارتباطات ثابت برای افزایش رقابت ، تنوع خدمات و افزایش حق انتخاب مشترکین را از کارهای پیش روی حل مشکلات دارندگان پروانه Servco عنوان کرد. شاهکوه با اشاره به دلیل همفکری همه سود برندگان در گسترش بازار ارتباطات کشور در زمینه خدمات ثابت از دارندگان پروانه Servco درخواست کرد نظرات و دیدگاه های خود را درباره راه حل رفع مشکلات موجود به سازمان منعکس نمایند تا شاهد فعالیت بهتر دارندگان پروانه و گسترش خدمات و اشتغال‌ زایی گسترده در این حوزه باشیم.

وی در انتها خاطرنشان کرد: البته اجرای مقررات نوین مشکلات را به طور کامل حل نمی‌ کند و لازم است دارندگان پروانه Servco با عرضه طرح های تجاری جذاب و خلاقانه بازارهای جدیدی ایجاد نمایند تا در پی ایجاد شدن فضای رقابتی برد برد بسیاری از مشکلات موجود حل گردد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!