سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

تماس صوتی تلگرام و آینده نامعلوم آن در ایران

تماس صوتی تلگرام و آینده نامعلوم آن در ایران

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۱/۱۴ تعداد بازدید: 1003

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، برنامه های ارتباط جمعی زیادی در دنیا وجود دارد که هر کدام برای رقابت ایده ها و خدمات متنوعی را به کاربران ارائه می کنند که از مهمترین آنها برقراری تماس رایگان است. این برنامه ها شاید برای کاربران و استفاده کنندگان یک ابزار رایگان و جذاب باشند ولی برای شرکت های مخابراتی یک تهدید به حساب می آیند.

این برنامه ها برای باقی ماندن در فضای رقابتی یک کشور اغلب تماس های صوتی رایگان خود را در آن کشور به صورت ورودی و خروجی مسدود می کنند چراکه به سادگی توسط آن کشور با فیلتر شدن مواجه شده و بازار رقابتی را در آن منطقه از دست می دهند.

تماس صوتی تلگرام
سرویس پیام رسان تلگرام یکی از این اپلیکیشن ها می باشد که در ایران میلیون ها کاربر دارد و حدود یکصدهزار کانال توسط کاربران ایرانی ایجاد و روزانه بیشتر از یک میلیون مطلب در آنها تولید می گردد. در ایام نوروز شرکت تلگرام خبری منتشر کرد که در آن از طرح مکالمه صوتی رایگان پرده برداری شد. سرویسی که ابتدا در اروپا و در آینده ای نزدیک در کل دنیا اجرایی می شود.

پس از منتشر شدن این خبر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات "محمود واعظی" از بررسی این امکان برای کاربران ایرانی خبر داد و اعلام کرد مسئولین تلگرام پیشنهاد راه اندازی تماس صوتی رایگان برای کاربران ایرانی را با ما در میان گذاشتند. وی ادامه داد هم اکنون کمیته ای برای بررسی تاثیرات رایگان بودن تماس صوتی شبکه اجتماعی تلگرام بر روی اپراتورهای داخلی تشکیل داده شده و قرار است این کمیته تاثیرات راه اندازی تلگرام صوتی را برروی اپراتورهای داخلی مشخص نماید.

با توجه به اینکه بهترین بازار تلگرام در دنیا ، ایران می باشد و کاربران زیادی در ایران از تلگرام استفاده می کنند باید منتظر ماند تا عکس العمل وزارتخانه و شرکت تلگرام را در مورد این سرویس جنجالی مشاهده کرد.

شما می توانید نظرات خود را درباره این سرویس در بخش کامنت ها که در زیر همین خبر قرار دارد ، در میان بگذارید.نظرات
Comments
دامنه
0
0

خیلی برنامه ها هست که تماس صوتی داره بعید میدونم مشکلی پیش بیاد

354 روز پیش قبل

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!