سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

برنامه کاری ایرنیک در ایام نوروز 1396

برنامه کاری ایرنیک در ایام نوروز 1396

تاریخ درج: ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ تعداد بازدید: 208

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند و به نقل از روابط عمومی ایرنیک ، برنامه نوروزی واحد ثبت دامنه برای پشتیبانی و همچنین آزادسازی دامنه های منقضی اعلام شد. طبق این برنامه منقضی و معلق کردن دامنه های ملی از ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۵ لغایت ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ اجرا نخواهد شد.

این بدان معناست که دامنه هایی که طی بازه زمانی اعلام شده تاریخ انقضا یا تعلیق آنها فرا برسد ، منقضی و تعلیق نخواهند شد و همگی در صورت عدم تمدید در تاریخ ۱۴ فروردین منقضی یا تعلیق می شوند. این موضوع با توجه به تعطیلات ابتدایی سال تصمیمی مهم و کاربرپسندی به حساب می آید.

نوروز 96

همچنین ساعت کاری ایرنیک در روزهای پنجم الی نهم فروردین ۱۳۹۶ از ساعت ۹ صبح الی ۱۳:۳۰ خواهد بود. شماره تلفن ۰۲۱۲۳۵۸۷۰۰۰ نیز از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ پاسخگوی مشکلات کاربران می باشد. توجه داشته باشید که ایمیل info@nic.ir جهت پشتیبانی آنلاین در نظر گرفته شده است.

در مورد ثبت دامنه های ملی نیز در صورتی که نیازی به تایید یا ارسال مدارک نباشد ، دامنه ها به صورت خودکار ثبت و تایید می شوند. سایر موارد و کارهای مربوط به امور دامنه های ملی از تاریخ ۵ الی ۹ فروردین ۱۳۹۶ انجام می شود.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!