سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

ایرانسل با دو اپراتور مجازی قرارداد نهایی امضا کرد

ایرانسل با دو اپراتور مجازی قرارداد نهایی امضا کرد

تاریخ درج: ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ تعداد بازدید: 562

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، قرارداد همکاری اپراتور دوم کشور با ۲ اپراتور مجازی به نام های "نگین ارتباطات آوا" و "همراه هوشمند آینده" نهایی شد. این دو اپراتور مجازی قرار است به غیر از اقدام به ارائه خدمات تلفن همراه در حوزه ‌های جدید مثل خدمات پرداخت همراه به صورت وسیع و متمرکز با ایرانسل همکاری نمایند.

باید بدانید که قبل از این ، شرکت ایرانسل خبر داده بود که در تلاش است تا با همه اپراتورهای مجازی به نتیجه برسد و حتی شرایط را طوری جلو ببرد که با همه آنها قرارداد همکاری داشته باشد.

ایرانسل اپراتور مجازی
علیرضا قلمبر دزفولی مدیرعامل ایرانسل ، در مراسم رونمایی از پروژه ‌ها و دست آوردهای این اپراتور در بهمن سال‌ ۱۳۹۵ ، در حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفته بود تا به حال ۲۲ شرکت که متقاضی فعالیت در حوزه اپراتور مجازی بوده ‌اند با ایرانسل مذاکراتی داشته ‌اند و از این تعداد ، ایرانسل با دو شرکت "نگین ارتباطات آوا" و "همراه هوشمند آینده" به مرحله عقد قرارداد رسیده ‌است.

گفتنی است اپراتور مجازی شبکه تلفن همراه یا (Mobile Virtual Network Operator) که به اختصار MVNO نامیده می شود یک اپراتور تلفن همراه می باشد که خود دارای بستر فنی انتقال داده نیست و به ‌واسطه عقد قرارداد با اپراتورهای دارای شبکه انتقال داده این خدمات را به صورت عمده خریداری و با نشان تجاری و برند خود در بازار خرده ‌فروشی عرضه می‌ نماید.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر مقاله های اپراتورهای مجازی در وب سایت رند را مطالعه نمایید.

اپراتور مجازی

 


نظرات
Comments

0
0

تنها رایتل قرارداد Full MVNO امضا میکنه.ایرانسل و همراه اول تنها با متقاضیان Light MVNO قرارداد می بندند.

229 روز پیش قبل

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!