سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

معرفی ۴ طرح جدید مخابرات استان تهران

معرفی ۴ طرح جدید مخابرات استان تهران

تاریخ درج: ۱۳۹۳/۷/۲۳ تعداد بازدید: 2436

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، شرکت مخابرات تهران از ۴ سرویس جدید پرده برداری کرد. به گفته محمدرضا بیدخام معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران این طرح ها با نام های "وب تل" ، "اکوکال" ، "پایا" و "دیتافون" به زودی در اختیار مشترکین قرار خواهند گرفت.

محمدرضا بیدخاممحمدرضا بیدخام - معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران

وب تل

این سرویس مجموعه ای از خدمات VOIP ، دیتا و تلفن ثابت است که با تعرفه های مناسب تری نسبت به قبل در ۲ بخش خانگی و تجاری در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. در بسته "وب تل" خدمات ADSL و VOIP با قیمت های مناسب تر و طرح های تشویقی مانند مودم رایگان ارائه خواهد شد.


اکوکال

این سرویس به معنی "تماس اقتصادی" است و هدف از آن تخفیف در مکالمات طولانی و متعدد است. این سرویس در ۲ بسته ۱۰۰/۰۰۰ ریالی و ۲۰۰/۰۰۰ ریالی عرضه خواهد شد. با تهیه بسته های ۱۰۰/۰۰۰ ریالی نرخ مکالمه با تلفن های همراه اول به ۴۹۰ ریال در دقیقه و با خرید بسته های ۲۰۰/۰۰۰ ریالی ۳۹۰ ریال در دقیقه کاهش خواهد یافت.


پایا

این کلمه مخفف شده "پرونده الکترونیکی یکپارچه ارتباطی” است. این سرویس مربوط به مراکز مخابراتی است و کار آن ارائه خدمات به مشترکین هر منطقه در تمام مناطق است. به طور مثال اگر مشترکی یک تلفن در منطقه ۶ مخابراتی تهران داشته باشد ، می تواند تمام خدمات مورد نیاز خود را در هر منطقه دیگری انجام دهد و الزاما نیازی به مراجعه به منطقه ۶ مخابراتی ندارد.


دیتافون

این طرح برای ساختمان های تازه ساخته شده در نظر گرفته شده است. افراد می توانند برای ساختمان های تازه ساخته شده تلفن های ثابت با سرویس ADSL تهیه نمایند. مزیت این سرویس در ارائه ADSL با سرعت ۱۰ مگابایت در ثانیه و ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه رایگان در مکالمات درون شهری است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!