سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند چگونه کار می کند ؟
HOW DOES ROND WORK ?

وب سایت رند یک بازار بزرگ اینترنتی است که در آن تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که قصد خرید شماره دلخواه و یا فروش سیم کارت خود را دارند می توانند از خدمات متنوع آن استفاده نمایند ؛ بنابراین :

اگر قصد فروش سیم کارت خود را داشته باشید.

می توانید با یک عضویت ساده و بصورت رایگان شماره ( های ) خود را در سایت آگهی نموده و اقدام به فروش شماره خود نمایید؛

نکته مهم این است که سایت رند در تعامل شما با خریداران هیچ دخالتی ندارد به این صورت که اطلاعات تماس مندرج در آگهی سیم کارت شما همان اطلاعات تماس خودتان است و خریداران زمانی که شماره شما را ملاحظه می نمایند می توانند بصورت مستقیم با شما تماس بگیرند. توصیه می کنیم قبل از عضویت و درج آگهی فروش سیم کارت از راهنمایی های زیر استفاده نمایید.

اگر قصد خرید سیم کارت را دارید.

امکان جستجوی پیشرفته که در صفحه نخست سایت قرار دارد می تواند بهترین روش برای انتخاب سیم کارت مورد نظرتان از میان ده ها هزار شماره موجود برای فروش باشد؛ این جستجو با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز نرم افزاری ، با سرعت مطلوب و بر مبنای مهم ترین و کاربردی ترین نیازمندیهای کاربران و خریداران طی سالهای گذشته و براساس تجربیات نسخه قبلی طراحی شده است به نحوی که با صرف کمترین زمان ممکن و با انتخاب فاکتورهایی که برای شما مهم است می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید. لازم به ذکر است اطلاع از نحوه کارکرد این جستجو کمک شایانی به شما جهت رسیدن هر چه سریعتر به سیم کارت دلخواهتان خواهد کرد ؛ بنابراین توصیه می کنیم با کلیک روی لینک زیر راهنمای کامل جستجوی سیم کارت را مطالعه نمایید.

اگر شغل شما خرید و فروش سیم کارت است.

در سایت رند دو نوع حساب کاربری وجود دارد یکی حساب کاربری شخصی و دیگری حساب کاربری فروشگاهی ، بدیهی است که حساب کاربری شخصی محدودیتهایی همچون تعداد درج سیم کارت دارد که منطقا برای کسانی که به شغل خرید و فروش سیم کارت مشغول هستند مطلوب نیست ؛ سایت رند در راستای ارائه خدمات بهتر به فعالین صنف، امکانات و تخفیفات متنوعی برای آنان در نظر گرفته که می توانید با استفاده از راهنمای ایجاد فروشگاه از آنها مطلع شده و نسبت به ایجاد فروشگاه خود اقدام نمایید.

وب سایت رند همواره خود را نیازمند استفاده از نظرات ، انتقادات و پیشنهادات سازنده شما کاربران گرامی می داند. با ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.