آموزش استفاده از سرویس تخفیف دامنه

برای استفاده از این سرویس ابتدا باید وارد پنل کاربری شوید. در پنل کاربری خود می توانید از بخش "دامنه" ، گزینه "تخفیف دامنه" را انتخاب کنید. در صفحه باز شده لیستی از دامنه های شما مشاهده می شود که می توانید از آن دامنه هایی که قصد قرار دادن آنها در تخفیف دارید را انتخاب نمایید. در این قسمت در دو مرحله می توانید دامنه خود را انتخاب و تایید نمایید :

قدم اول :‌  انتخاب یک یا چند دامنه

قدم دوم :  زدن  کلید "ثبت"

بعد از درج ، دامنه شما به مدت ۲ هفته در بخش "تخفیفات دامنه" و در صفحه نخست دیده می شود. اولویت نمایش با افرادی است که زودتر بروز رسانی کرده باشند.

حراج دامنه

بعد از زدن کلید ثبت شما به صفحه جدیدی وارد می شوید که در آن دامنه های انتخاب شده را به همراه قیمتی که در سایت گذاشته اید را مشاهده می کنید. در این مرحله شما باید قیمت جدیدی که به عنوان قیمت تخفیفی قصد دارید برای فروش بگذارید وارد نمایید. (مطابق شکل زیر)

حراجی

در مرحله آخر نیز شما به صفحه سبد خرید رفته و مبلغ مورد نظر را پرداخت می نمایید. بعد از پرداخت به صورت خودکار دامنه شما در صفحه اختصاصی تخفیفی ها و باکس مربوطه در صفحه نخست قرار می گیرد. توجه داشته باشید برای نمایش در بخش های ذکر شده حتما باید بروزرسانی انجام دهید.