خرید دامنه
BUY DOMAIN

جهت خرید بهتر دامنه نکات و مطالب زیر را مطالعه نمایید :

1 – جستجوی پیشرفته دامنه :

از امکانات مندرج در پنل جستجوی دامنه استفاده کنید . این امکانات تمام امکانات مورد نیاز شما را برای رسیدن به گزینه مورد نظر در اختیار شما قرار می دهد. جهت آشنایی دقیق تر با این امکانات ، راهنمای جستجوی دامنه را مطالعه نماید.

2 – دامنه های مشابه :

در صفحه جزئیات برخی از دامنه ها تعدادی از دامنه های مشابه یکی از نظر قیمت و دیگری از نظر کاربرد نمایش داده می شوند که می توانند به شما جهت رسیدن به گزینه بهتر کمک قابل توجهی نمایند.

3 – فروشندگان دامنه :

در سایت رند اطلاعات فروشنده دامنه در صفحه جزئیات هر دامنه در اختیار کاربران قرار داده می شود؛ بنابراین پس از پیدا کردن دامنه مورد نظر خود روی آن کلیک نموده تا به اطلاعات و تلفنهای تماس فروشنده همان دامنه دسترسی پیدا کنید. همچنین در همین صفحه لینک مشاهده سایت اختصاصی و سایر دامنه های هر فروشنده وجود دارد که با کلیک روی آن فهرست کلیه دامنه های ثبت شده توسط همان کاربر بصورت مجزا نمایش داده خواهد شد.

4- سهولت و امنیت :

خرید از افراد و فروشگاههای معتبری که در سایت فعالیت بیشتری اعم از تبلیغات ، بروزرسانی و... دارند از سهولت و امنیت بیشتری برخوردار است . لازم به ذکر است در خصوص شرایط ، قوانین و نحوه خرید و نقل و انتقال دامنه اطلاعات کاربردی و مفیدی در راهنما و وبلاگ سایت قرار داده شده است که توصیه می کنیم آنها را مطالعه نمایید.

5 – عدم دخالت سایت رند در خرید و فروش

وب سایت رند صرفا فضایی جهت درج آگهی فروش دامنه در اختیار کاربران قرار می دهد و طبعا هیچ گونه دخالت و مسئولیتی در نحوه تعامل خریدار و فروشنده ندارد؛ بنابراین در هنگام خرید و فروش، پرداخت وجه و سایر فرآیند خرید و نقل و انتقال دقت لازم را بعمل آورید. لازم به ذکر است وب سایت رند بزودی خدماتی در زمینه تسهیل خرید و فروش دامنه ارائه خواهد کرد که در زمان مقتضی به کلیه کاربران اطلاع رسانی خواهد شد.