سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

با فیلم خانه رایتل بیشتر آشنا شوید

با فیلم خانه رایتل بیشتر آشنا شوید

تاریخ درج: ۱۳۹۵/۹/۲۱ تعداد بازدید: 284

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، این روزها دیدن فیلم بر بستر اینترنت بسیار سهل و آسان شده است به طوریکه کاربران از طریق اینترنت همراه نیز به راحتی می توانند فایل های تصویری را مشاهده و دانلود کنند. اپراتور سوم کشور که همواره علاقه خود را به هنر مخصوصا هنر هفتم در زمینه های گوناگون نشان داده و در تلاش بوده تا با ارائه سرویس های گوناگون مشترکین خود را در این زمینه راضی نگه دارد ، اکنون سرویس جدیدی به نام "فیلم خانه" را معرفی کرده است.

فیلمخانه
این سرویس مجموعه ای از فیلم‌ های خارجی و ایرانی را در اختیار علاقه ‌مندان به فیلم‌ های سینمایی قرار داده است. مشترکان رایتل می ‌توانند برای استفاده از این سرویس و دیدن فیلم ‌های مورد علاقه خود ، از طریق دیتای سیم‌ کارت های رایتل با تلفن ‌همراه یا تبلت خود از "فیلم‌خانه" استفاده نمایند.

باید بدانید که این سرویس در بستــر سیستم ‌عامل های Android و iOS قابل اجرا می باشد. شایان ذکر است مشترکان در زمان استفاده از فیلم‌ خانه هزینه ‌ای برای خرید محتوا پرداخت نمی ‌کنند ، زیرا تعرفه تبادل داده دیجیتال از محل بسته فعال مشترک (مصرفی یا آغازین) کم می گردد و در صورتیکه مشترک هیچ گونه بسته مصرفی یا آغازین فعالی نداشته باشد ، بهای تبادل داده دیجیتال معادل تعرفه عادی (خارج از بسته) برای هر کیلوبایت مصرف دیتا ، از محل اعتبار شخص کم می گردد.

لازم به ذکر است داشتن سیم کارت رایتل برای استفاده از این سرویس الزامی است. جهت دانلود و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از لینک زیر استفاده نمایید :

فیلم خانه رایتل

نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!