سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

معرفی بسته مدت دار نوترینو

معرفی بسته مدت دار نوترینو

تاریخ درج: ۱۳۹۵/۹/۲۰ تعداد بازدید: 857

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، شرکت همراه اول با تنوع در بسته های گوناگون اینترنتی توانسته پیشنهادات متفاوت و فراوانی را برای مشترکین خود به وجود آورد. این شرکت پس از استقبال مشترکین از بسته های مدت داری که به صورت محدود در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۶ عرضه شده بود ، به تازگی از عرضه بسته های جدید زمان دار نوترینو خبر داده است.

بسته مدت دار

اپراتور اول کشور با ارائه بسته های "آلفا+ زمان دار" به مشترکان این امکان را می دهد تا با خرید این بسته‌ ها از سرعت بدون مرز در مدت زمان بیشتری استفاده نمایند. باید بدانید که بسته ‌های آلفا+ زمان دار ، شامل بسته های شش ماهه ۱۰گیگابایتی با مبلغ ۴۹هزار تومان و ۲۰گیگابایتی با قیمت ۶۴هزار تومان بوده که بدون هیچ محدودیتی برای مصرف در ساعات شبانه روز عرضه می گردد.

این بسته ها برای همه مشترکان سیم کارت های اعتباری و دائمی قابل استفاده می باشد و خریداری بسته ها از طریق سامانه همراه من (پرتال و اپلیکیشن) امکان پذیر است. شایان ذکر است بعد از تمام شدن بسته های زمان دار شش ماهه ، در صورتی که مشترک اقدام به لغو "تمدید اتوماتیک" و یا رزرو بسته جدید نکرده باشد ، بسته ۲گیگابایت + ۲گیگابایت شبانه برای فرد فعال می گردد.نظرات
Comments
صدف
0
0

سلام ببخشید میشه یه خورده قیمتاش روکمتر کنید اخه خیلی گررونه یاحداقل بسته های ارزون تر هم ارائه بدید ممنون

69 روز پیش قبل
وبسایت رند
0
0

کاربر گرامی ، با توجه به اینکه وب سایت رند تنها محلی برای ثبت آگهی سیم کارت ها می باشد ، جهت ارائه نظرات و پیشنهادات خود لازم است به وب سایت همراه اول مراجعه فرمایید.

69 روز پیش قبل

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!