سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، در طی مراسمی که در تاریخ 12‌شهریور 1396 در برج همراه برگزار شد، سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی و وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول تفاهم‌نامه‌ای را برای ایجاد موسسه خیریه "امداد اول" امضا کردند. در این مراسم مدیران همراه اول و کمیته امداد به همراه گروهی از افراد رسانه نیز حضور داشتند.

پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی، ضمن تشکر از همراه اول و حاضرین در این مراسم گفت: موسسه امداد اول با همکاری همراه اول و کمیته امداد امام خمینی از امروز آغاز به کار می‌کند و هزاران کودک را از طریق طرح محسنین مورد حمایت قرار می‌دهد. وی ضمن اشاره به این که مردم از روش‌های جدید استقبال می‌کنند و از این به بعد صدقات بدون کمترین هزینه برای موسسه، چه از لحاظ شمارش و چه از لحاظ زمانی، شفاف و راحت به حساب کمیته امداد امام خمینی واریز می‌شود، گفت: مشترکین می‌توانند با ارسال پیام کوتاه به شماره 8877 و یا با شماره‌گیری #8877* به صورت رایگان عضو سامانه کمک به کمیته امداد امام خمینی شوند.

صدوقی و کمیته امداد

فتاح در ادامه تصریح کرد: کمیته امداد بابت پیامک‌ها پولی به همراه اول پرداخت نمی‌کند و ما نه تنها طلبی از این اپراتور نداریم بلکه در خرداد ماه سال 1396 بیش از 1 میلیارد و 900 میلیون تومان از آنها کمک اضافی دریافت کردیم.

وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول نیز در این مراسم ضمن اشاره به امضای این تفاهم‌نامه و قرار گرفتن زیرساخت‌های این اپراتور در خدمت کمیته امداد امام خمینی گفت: از این پس کاربران و مشترکین همراه اول می‌توانند به صورت مستقیم در مناطق محروم و یا مناطق مد نظر خود به ساخت مدرسه، کمک به نیازمندان و یا کمک به کودکان برای تحصیل بپردازند، همچنین با اطمینان خاطر کمک‌های خود را از بستر تلفن همراه که در واقع صندوق صدقه هوشمند است، به صورت مستقیم به حساب خود کمیته امداد امام خمینی واریز کنند تا از این طریق کمک‌های آنها در کمترین زمان ممکن بدون هیچگونه هزینه اضافی به قشر نیازمند جامعه برسد.

وی در ادامه به کمک‌های همراه اول در زمینه ورزش و عتبات عالیات اشاره کرد و گفت: ‌در5 سال گذشته همراه اول از طریق پیامک و کمک‌های مستقیم خود به باشگاه‌های ورزشی و فدراسیون‌ها 237 میلیارد تومان و همچنین با هدف بازسازی عتبات عالیات بیش از 30 میلیارد تومان به این ستاد برای ساخت شبستان حضرت زهرا (س) در نجف اشرف کمک کرده است و امیدواریم کاری که در کمیته امداد شروع شده است، تاثیر بسزایی در جامعه داشته باشد.

در پایان باید بدانید که هدف از این تفاهم‌نامه، تبلیغ و ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری، ترویج مسؤولیت اجتماعی ایرانیان، اجرای طرح‌ها و کمپین‌های مشترک به منظور جذب مشارکت‌های مردمی در امور خیریه، توسعه فرهنگ استفاده از روش‌های نوین پرداخت در امور خیریه می‌باشد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!