سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

آذری جهرمی رسما وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شد

آذری جهرمی رسما وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شد

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۵/۳۱ تعداد بازدید: 84

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، آذری جهرمی رسما هدایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را از واعظی تحویل گرفت. محمود واعظی ضمن آرزوی موفقیت برای جهرمی، به او این چنین توصیه کرد: سعی کنید محدوده ICT بسازید که در شان مردم و جمهوری اسلامی باشد و توقعاتی که رئیس‌جمهور و مقام معظم رهبری برای توسعه دارند را محقق کنید و به فضای مجازی بهبود ببخشید تا فضای مجازی سالمی داشته باشیم.

انتقال وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

وی افزود: همدلی و وحدت رمز موفقیت است. مجموعه باید احساس کند که نظرات در تصمیم گیری ها لحاظ می‌شود و مورد توجه قرار می‌گیرد تا کار و مسئولیت را از خود بداند و دل ها به یکدیگر نزدیک شود. واعظی ادامه داد: اعتمادی که بخش خصوصی به دولت کرده است و با توانایی موجود در داخل وزارت ارتباطات و دانشگاه‌های کشور، ان‌شاالله آنچه که با هم شروع کرده‌ایم را تا پایان کار دولت دوازدهم به نتیجه برسانید و دعا می کنم که موفق باشید.

آذری جهرمی نیز با اشاره به کار تیمی در دوره وزارت محمود واعظی بیان کرد: افتخار بنده این است که چهار سالی که در خدمت شما بودم کار یاد گرفتم و موارد لازم در مدیریت و پیشبرد اهداف را آموختم و قطعا برای تحقق اهداف دولت دوازدهم از همه ظرفیت های مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استفاده خواهد شد.

وی همچنین از عدم تغییر رویه در دوره جدید خبر داد و گفت: وزارت ارتباطات همان راه پیشین را ادامه خواهد داد و برای حل مشکلات باقیمانده در این بخش و افزایش سرعت توسعه، تلاش ویژه ای به کار گرفته خواهد شد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!