سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

شرکت مخابرات تعرفه‌های جدید تانوما را اعلام کرد

شرکت مخابرات تعرفه‌های جدید تانوما را اعلام کرد

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۵/۲۷ تعداد بازدید: 66

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، قیمت‌های جدید سرویس فیبر نوری (تانوما) شرکت مخابرات ایران با توجه به تفکیک تعرفه ترافیک بین‌المللی و ترافیک داخلی اعلام شد.

جایگزینی سرویس‌های جدید اینترنت مبتنی بر فیبر نوری شرکت مخابرات ایران (FTTH) با سرویس های قبلی، با در نظر گرفتن اجبار تفکیک ترافیک داخلی از ترافیک بین الملل و حرکت به سمت استقرار شبکه ملی اطلاعات در کشور، صورت گرفته است.

تعرفه تانوما فیبر نوری
سرویس تانوما به صورت‌های پیش پرداخت و پس پرداخت و با توجه به پرداخت هزینه فیبرکشی و تجهیزات توسط مشتری به صورت نقد یا اقساط، به چند قسمت گوناگون نامگذاری و تقسیم‌بندی شده است.

از طرح‌های جدید سرویس تانومای شرکت مخابرات ایران می‌توان به سرویس پس پرداخت دو ساله الماس 1 تا 6 با سرعت های 50 و 100 مگابیت بر ثانیه ، سرویس پس پرداخت مروارید 1 تا 4 با سرعت های 50 و 100 مگابیت بر ثانیه و سرویس پیش پرداخت شش ماهه زمرد 1 تا 3 می‌باشند.

علاقمندان برای آگاهی از جزئیات، هزینه و روش ثبت‌نام هر یک از این سرویس‌ها به همراه مشخصات ویژه هر طرح می‌توانند به سایت مخابرات مراجعه نمایند.

 


نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!