سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، در حال حاضر استفاده بیش از حد کاغذ باعث نگرانی فعالان محیط زیست شده است. استفاده کاغذ در قبض‌هایی که برای خدمات آب، برق، گاز و تلفن مورد استفاده قرار می‌گیرد باعث انتقاد حامیان محیط زیست شده است. شرکت مخابرات ایران نیز با توجه به این موضوع و همچنین آسان شدن امور برای افراد جامعه، بعد از اجرای آزمایشی طرح حذف قبض کاغذی در بعضی از مناطق کشور، حال این طرح را به صورت عمومی به اجرا در می‌آورد.

داوود زارعیان معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران خبر از حذف قبوض کاغذی و همچنین یک ماهه شدن صورت‌حساب‌ها، برای کسانی که قبض خود را بدون صورت‌حساب و به صورت مستقیم پرداخت نمایند، امکانات تشویقی در نظر گرفته است.

حذف شدن قبض کاغذی تلفن ثابت

وی در این خصوص گفت: اعلام صورت‌حساب قبض یک ماهه یکی از اقدامات مخابرات است و از مرداد ماه صورت‌حساب یک ماهه خواهیم داشت. حذف قبوض کاغذی در یک پروسه هشت ماهه در کشور نیز از دیگر اقدامات این شرکت است. در حال حاضر زیاد شدن کانال‌های ارسال و دریافت صورت‌حساب آغاز شده و به این صورت، قبض کاغذی تا آخر سال 1396 حذف می‌گردد.

زارعیان ادامه داد: کسانی که در بانک حساب دارند می‌توانند با بانک قرارداد ببندند تا بدون دریافت صورت‌حساب قبض، بانکشان آن را به صورت مستقیم پرداخت کند. برای این کار نیز از طرف مخابرات و بانک برای مشتریان امکانات تشویقی در نظر گرفته شده تا افراد جامعه انگیزه یافته و دیگر نیازمند قبض تلفن نباشند.

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران در انتها افزود: با دیجیتال‌سازی، رفت و آمد مردم به تدریج کم شده و به مرور حذف می‌گردد و همه سرویس‌های مخابرات تا پایان سال به صورت عملیاتی دیجیتالی می‌شوند. البته ما به دنبال این هستیم هرچه که بیشتر وقت مشتری را تلف می‌کند، حذف کنیم و ساده سازی بنیادین به صورت اساسی و حذف پرونده های کاغذی از برنامه های ماست، چون این پرونده ها جای زیادی را اشغال می‌کنند در صورتی که مراجعه به آنها بسیار کم است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!