سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، دکتر زارعیان معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران جزئیاتی درخصوص قوانین قطعی تلفن‌های ثابت بدهکار مطرح کرد. معاون امور مشتریان مخابرات گفت: طبق مقررات اگر در دو دوره صورت‌حساب خط اعتباری ثابت به 20 هزار تومان و خط دائمی به 30 هزار تومان رسید، خط باید قطع شود اما مخابرات خط را قطع نمی‌کند و به مشترک اطلاع می‌دهد که سقف صورتحساب رسیده است.

وی ادامه داد: طبق مصوبه 207 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اگر صورت‌حساب مشترکین تلفن اعتباری در دو دوره به 20 هزار تومان و قبض مشترکین تلفن دائمی در دو دوره به 30 هزار تومان رسید خط آنها باید قطع گردد.

قطعی تلفن ثابتمعاون امور مشتریان شرکت مخابرات افزود: این کار مزایا و معیابی دارد. به طور مثال ممکن است مشترک در جریان صورت‌حساب نباشد یا در سفر باشد و با قطع تلفن مواجه شود که خوشایند نیست. همچنین قطع خط از ایجاد صورت‌حساب بیشتر برای مشترک جلوگیری می‌کند.

زارعیان در انتها خاطرنشان کرد: برخلاف امکان قانونی قطع تلفن ثابت در این شرایط، در حال حاضر مخابرات این کار را انجام نمی‌دهد و اگر صورت‌حساب مشترک به سررسید قطع رسید مخابرات به مشترک اطلاع می‌دهد که سقف صورت‌حساب رسیده است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!