سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

خداحافظی واعظی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

خداحافظی واعظی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۴/۲۸ تعداد بازدید: 4665

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، در مراسم افتتاح پروژه‌های بخش خصوصی در فاز سوم شبکه ملی اطلاعات، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع خبرنگاران با وزارت ارتباطات خداحافظی کرد. وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات این‌چنین گفت: ما در وزارت ارتباطات دولت، فناوری را افزایش دادیم و به قسمت‌های خصوصی هم بها داده شد. اگر مردم و شرکت‌ها فکر می‌کنند که بها دادن به بخش‌های خصوصی درست بوده، وزیر بعدی هم باید طبق نظر عموم جامعه عمل کند.

خداحافظی واعظی با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

واعظی به وزیر بعدی توصیه کرد: هر شخصی که در این جایگاه قرار می‌گیرد باید طوری عمل کند تا مردم استفاده بیشتری ببرند و به بخش خصوصی و تولید محتوای داخلی توجه بیشتری بشود. وزیر بعدی باید برای سالم‌سازی در فضای مجازی در میان مردم فرهنگ‌سازی نماید. وی خاطرنشان کرد: طی دو سال گذشته، 22 هزار گروه اپلیکیشن‌نویسی فعال شده و به این ترتیب، در سال 1396چیزی بیش از 130هزار شغل بوجود آمده است.

محمود واعظی در دولت یازدهم، به عنوان فردی شایسته، طرفدار آزادی فضای مجازی و حامی کسب و کارهای اینترنتی برای ایجاد، بزرگ شدن و اشتغال‌زایی بوده است. حال باید دید وزیر بعدی می‌تواند محبوبیت واعظی را در میان مردم به‌دست آورد یا خیر؟نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!