سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

آیا از تعرفه مکالمه در اپراتورهای مختلف خبر دارید؟

آیا از تعرفه مکالمه در اپراتورهای مختلف خبر دارید؟

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۴/۲۶ تعداد بازدید: 122

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، تعرفه‌ سیم ‌کارت‌های اعتباری همراه اول، ایرانسل و رایتل می‌تواند به افرادی که قصد خرید این سیم‌ کارت‌ها را دارند کمک بسزایی کند. تعرفه خدمات پس از کیفیت مهم‌ترین عامل انتخاب نوع سیم کارت می‌باشد. تعرفه‌ها برای همه اپراتورها بر اساس دقیقه یا ثانیه محاسبه می‌شود و به شرح زیر است:

تعرفه مکالمه اپراتورها


همراه اول

تعرفه مکالمه برای سیم کارت های دائمی همراه اول با سیم کارت های دائمی درون شبکه و تلفن ثابت 570 ریال و در صورت برقرای تماس با سیم‌ کارت‌های ایرانسل و رایتل، 625 ریال محاسبه می‌شود. نکته گفتنی در بحث تعرفه اپراتور همراه اول این است که معیار محاسبه تعرفه یک تماس در آن براساس ثانیه است، یعنی هر ثانیه تماس سیم‌کارت دائمی همراه اول به همین اپراتور و تلفن ثابت برابر 9.5 ریال و به سایر اپراتورها، 10.41 ریال محاسبه می‌شود.

مشترکین سیم کارت های اعتباری در صورت مکالمه باسیم کارت های همراه اول و تلفن ثابت 670 ریال و در صورت مکالمه با سیم کارت های ایرانسل و رایتل 937 ریال باید بپردازند.


ایرانسل

تعرفه مکالمه برای سیم کارت های دائمی ایرانسل هم‌چون رایتل، درون ‌شبکه و برون ‌شبکه به یک میزان محاسبه می‌شود و هزینه آن 333 ریال به ازای هر دقیقه مکالمه است. در واقع هر ثانیه مکالمه هزینه ای معادل با 5.55 ریال دارد. اما مشترکین سیم کارت‌های اعتباری در صورت مکالمه با اپراتورهای دیگر 929 ریال در دقیقه معادل 15.48 ریال در ثانیه باید بپردازند. این قانون در صورت تماس با تلفن ثابت به 799 ریال به ازای هر دقیقه که معادل  است با 13.31 ریال در ثانیه تغییر خواهد کرد.


رایتل

تعرفه مکالمه برای سیم کارت های دائمی رایتل درون ‌شبکه و بیرون از شبکه به یک میزان محاسبه می‌شود و هزینه آن 299 ریال به ازای هر دقیقه مکالمه است. اما مشترکین سیم کارت های اعتباری در صورت مکالمه با اپراتورهای دیگر و تلفن ثابت 852 ریال و و در صورت مکالمه درون شبکه (رایتل) 620 ریال باید بپردازند.نظرات
Comments

0
0

تعرفه مکالمه سیم کارت اعتباری تالیا تالیا به تالیا 59.9 تالیا به ثابت 66.9 تالیا به سایر اپراتورهای موبایل 79.9 تالیا در میان سیم کارتهای اعتباری پایین ترین تعرفه مکالمه را دارا میباشد. تالیا رو خواهشا فاکتور نگیرید

9 روز پیش قبل

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!