سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، سومین کنفرانس بین‌المللی انقلاب چهارم صنعتی که با حمایت همراه اول برگزار شده بود در تاریخ 23 تیرماه 1396 به کار خود پایان داد.
در ابتدا باید بدانید که انقلاب چهارم صنعتی، انقلاب دیجیتالی است و مشخصه اصلی آن تلفیق فناوری‌هایی است که حد فاصل میان حوزه‌های فیزیک، دیجیتال و زیست‌شناسی را کمرنگ‌تر از گذشته می‌کند.

این کنفرانس با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه 17 سخنران و صاحب‌نظران داخلی وخارجی با تمرکز بر هوشمندسازی و اینترنت اشیا برگزار شد. یکی از اهداف این کنفرانس، می‌توان به ایجاد فرصتی برای توسعه پایدار کشور با بکارگیری مدیریت فناوری‌های نسل چهارم صنعت اشاره کرد.

انقلاب صنعتی

این کنفرانس بین‌المللی در روزهای 22 و 23 تیرماه با برپایی کارگاه‌های تخصصی در برج میلاد تهران برگزار شد. در راستای این کنفرانس یک نمایشگاه جانبی با تمرکز بر هوشمندسازی و انقلاب صنعتی چهارم برپا شد که همراه اول در آن آخرین دستاوردهای خود را در حوزه های اینترنت اشیا (IOT) و سلامت همراه در معرض دید بازدید کنندگان قرار داد.

از دیگر برنامه‌های انجام شده توسط همراه اول در این مراسم  که می‌توان از آن نام برد، ارائه سیم کارت گردشگر به مهمانان خارجی کنفرانس و پخش زنده مراسم از رسانه تعاملی همراه اول می‌باشد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!