سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

توضیحات واعظی در خصوص فاز سوم شبکه ملی اطلاعات

توضیحات واعظی در خصوص فاز سوم شبکه ملی اطلاعات

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۳/۲۸ تعداد بازدید: 209

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند و به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، فاز سوم شبکه ملی اطلاعات با تلاش بیشتر و به همراه تعامل با صاحب نظران تا پایان دولت یازدهم اجرا خواهد شد.

محمود واعظی در این خصوص گفت : با توجه به دغدغه های دولت مردان در خصوص فضای مجازی ، همواره در تلاش هستیم تا با سرعت بخشیدن به برنامه های اجرایی ، شبکه ملی اطلاعات را افزایش دهیم و از همه ظرفیت های کشوری استفاده کنیم.

شبکه-ملی-اطلاعات

وی خاطرنشان کرد : با همدلی و هماهنگی و با همراهی همه نهادها در زمینه تولید محتوای سالم و تلاش برای ایجاد خدمات بومی و حمایت همه جانبه از همه تولید کنندگان و نوآوران  محصولات و خدمات سخت افزاری ، نرم  افزاری و محتوایی پیش می رویم.

در راستای این سخنرانی محمود واعظی افزود : در چارچوب شورای عالی فضای مجازی همه همکارانی که در زیرساخت ها تلاش می کنند ، از جمله کسانی که در تولید محتوا نقش بسزایی دارند و تمامی نهادهای مختلف که در توسعه وسالم سازی شبکه ملی اطلاعات سهمی دارند ، با همگرایی و هماهنگی و همدلی بیشتر تلاشهای خود را افزایش می دهند.

همچنین وزیر ارتباطات مسئولیت پذیری همه کاربران فضای مجازی و نهادهای مختلف که نقطه کانونی توسعه این فضای سالم می باشند و همچنین تلاش برای به وجود آوردن بستر اعتماد پذیری ، مسئولیت پذیری و امنیت به وسیله همه دست اندرکاران فضای مجازی را نقطه کلیدی در مورد گفته های دولتمردان در این باره بیان کرد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!