سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، پس از شنیده شدن اخباری در خصوص تدوین آیین نامه ای برای بدهکاران تلفن ثابت ، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص تعیین تکلیف ودیعه های تلفن همراه و تلفن ثابت این چنین گفت:

نوع تعیین تکلیف ودیعه های تلفن همراه و تلفن ثابت در حال بررسی می باشد. همچنین یکی از اقدامات انجام شده این بوده که اشخاصی که در گذشته ودیعه تلفن همراه یا تلفن ثابت داشته اند ، اگر بدهی پرداخت قبوض داشته باشند ، تا زمانی که میزان بدهی از حد ودیعه افزایش پیدا نکند ، تلفن همراه یا تلفن ثابتشان قطع نمی گردد.

واعظی

واعظی ادامه داد : اشخاصی که در حال حاضر برای دریافت خطوط تلفن همراه و تلفن ثابت ثبت نام می نمایند ، معمولا هزینه ای 100 هزار تومانی را پرداخت کرده اند و تا همان میزان بدهی تلفنشان قطع نمی گردد ، البته افرادی که در سال های گذشته حدود 500 هزار تومان به عنوان ودیعه پرداخت کرده اند ، تا بهای 500 هزارتومان بدهی خط تلفنشان قطع نمی گردد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص متوقف شدن تماس صوتی تلگرام توسط مقامات قضایی کشور این چنین گفت : راه اندازی تماس صوتی تلگرام از اختیار وزارت ارتباطات خارج شده و راه اندازی مجدد آن وابسته به تصمیم جدید مقامات قضایی می باشد.

واعظی خاطرنشان کرد : مسائل امنیتی از علت های اصلی توقف تماس صوتی تلگرام بوده و علت اینکه چرا تماس صوتی برخی شبکه های مجازی قطع نشده اما تماس صوتی تلگرام قطع شده به علت تعداد زیاد کاربران تلگرام است که کار نظارت بر آن را دشوارتر می نماید.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!