سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، کامران کاظمی معاون تجاری مخابرات منطقه تهران اعلام کرده این مرکز در تلاش است تا سرویس های نامحدود اینترنت کاربران را با اشتراک های حجمی جایگزین کند. کامران کاظمی در خصوص سرویس های اینترنت نامحدود این چنین گفت: مشکل اصلی این سرویس ها ، سرعت ثابت و پایین آنها در قیاس با طرح های حجمی می باشد ، بنابراین حتی در هنگام خالی بودن ظرفیت شبکه هم مشترکان اینترنت نامحدود نمی توانند از سرعت های بالا  استفاده نمایند ، در حالی که با افزایش ترافیک ، افت سرعت کاملا مشخصی را تجربه خواهند کرد.

اینترنت نامحدود مخابرات

البته از طرفی طبق گفته کاظمی ، مشترکین با وجود این مشکلات باز هم به ادامه سرویس اینترنت نامحدود خود اصرار دارند و تلاش مخابرات برای عرضه سرویس حجمی با سرعت بالاتر به آنها نتیجه بخش نبوده است. معاون تجاری مخابرات از  اختلال سرویس های اینترنت پرسرعت مخابرات منطقه تهران در روزهای پایانی سال ۱۳۹۵ و اولین روزهای سال ۱۳۹۶ را تکذیب کرده و خاطرنشان کرد: افت سرعت در مدت زمان گفته شده به کابل برگردان شبکه زیرساخت مربوط بوده است.

شایان ذکر است قرارداد اینترنت مخابرات با کاربران ، طبق توافق نامه سطح خدمات (SLA) برنزی منعقد می گردد و اگر سیستم پشتیبانی از عملیات (OSS) قطعی در خدمات را تشخیص دهد ، اپراتورها ملزم به پرداخت کردن خسارت در سطح تعیین شده خواهند بود.نظرات
Comments

0
0

مخابرات برلی سود صرفه خودش داره چرب زبونی میکنه.خوب سرعت ما نامحدود ها رو افزایش بدید تا 150 کیلو بایت

125 روز پیش قبل

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!