سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

فیلم گزارش دومین کنفرانس تخصصی اینترنت اشیا ایران

فیلم گزارش دومین کنفرانس تخصصی اینترنت اشیا ایران

تاریخ درج: ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ تعداد بازدید: 401

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، دومین کنفرانس تخصصی اینترنت اشیا ایران از ۳۰ بهمن تا ۲ اسفندماه ۱۳۹۵ در تهران برگزار شد و وب سایت رند به عنوان حامی رسانه ای ، تمامی اخبار و تصاویر این کنفرانس را پوشش داد. موضوعی که در این گونه کنفرانس های تخصصی بسیار مهم است بروز شدن افراد و تکمیل اطلاعات است. به همین دلیل و به خاطر عدم حضور برخی از اساتید ، دانشجویان و علاقه مندان به موضوع اینترنت اشیا و این کنفرانس سعی کرده ایم تمامی رویدادهای مهم را به صورت خبر ، تصویر و ویدیو برای شما عزیزان آماده و منتشر نماییم.

در ادامه علاقه مندان می توانند ویدیوهای مهم این کنفرانس مشاهده نمایند. همچنین اخبار و مقالات اینترنت اشیا را می توانید از لینک زیر در وب سایت رند دنبال نمایید.

اینترنت اشیاسخنرانی مهندس مهدی روحانی نژاد در مراسم افتتاحیه کنفرانسسخنرانی دکتر اسماعیل ثنایی مدیرعامل شرکت آریا همراه سامانهسخنرانی مهندس مبصری مدیرعامل شرکت emt Technologyمصاحبه با مهندس مهدی روحانی نژادمصاحبه با مهندس محمد فرجود مدیر کسب و کار سازمانی ایرانسلمصاحبه با مهندس احمد جفرآبادی مدیرعامل شرکت پارس نتمصاحبه با مهندس مهدی حیدری از شرکت ارتباطات ضحی کیشمصاحبه با مهندس سید مجتبی میرجعفری مدیرعامل آفرینش سامانه مهرمصاحبه با مهندس علی بردبار مدیر مارکتینگ آفرینش سامانه مهر

نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!