سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

معرفی شرکت های برتر ارائه کننده ADSL به تفکیک استان

معرفی شرکت های برتر ارائه کننده ADSL به تفکیک استان

تاریخ درج: ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ تعداد بازدید: 285

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند و به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، نتایج رده ‌بندی استانی اپراتورهای عرضه کننده اینترنت پرسرعت ADSL براساس نظرسنجی مردم در سه ماهه سوم سال ۱۳۹۵ اعلام گردید.

حسین فلاح جوشقانی ، معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در این خصوص گفت: ارزیابی و رده بندی اپراتورها طبق نظرسنجی از ۳۱هزار کاربر سرویس اینترنت پرسرعت ADSL و با هدف ایجاد فضای رقابتی سالم و شفاف در بین اپراتورها و ارتقای سطح کیفی و کمی این سرویس ها انجام می‌ گردد.

شرکت های برتر ADSL
وی ادامه داد: هم زمان با نظرسنجی تلفنی ، مشترکین سرویس های ADSL می ‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی رگولاتوری و مراجعه به قسمت خدمات الکترونیک ، ارزیابی میزان رضایت ‌مندی کاربران حوزه سرویس های فناوری اطلاعات ، در نظرسنجی الکترونیکی از این سرویس ها شرکت نمایند. جوشقانی درباره شیوه رده ‌بندی اپراتورها خاطرنشان کرد: اپراتورها با توجه به میزان امتیاز رضایت‌ مندی از مشترکین در ۵ سطح دسته‌ بندی می‌ شوند که طبق آن امتیاز های ۹۰ تا ۱۰۰ سطح یک ، ۸۰ تا ۹۰ سطح دو ، ۷۰ تا ۸۰ سطح سه ، ۶۰ تا ۷۰ سطح چهارم و با گرفتن ۶۰ امتیاز سطح پنج را دریافت می نمایند.

در انتها می توانید سطح ‌بندی اپراتورهای عرضه کننده خدمات اینترنت پرسرعت ADSL به تفکیک استان های کشور را در لینک زیر مشاهده نمایید.

دانلود رتبه بندی شرکت های برتر ارائه کننده ADSLنظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!